Іпотечний калькулятор

Mortgage

Apartment price:
.грн
Initial fee
.грн
Credit term
Interest rate
Redemption scheme
  • annuity
  • classical
One-time fee
%
.грн
Monthly fee
%
.грн
Annual fee
%
.грн
Monthly payment
.грн
Monthly fee
.грн
Overpayment in monetary terms
.грн
including
Interest on the loan
.грн
Monthly interest payments
.грн
One-time fee
.грн
Monthly fee
.грн
Annual payments
.грн
Overpayment in percent
%
Total amount to be returned
.грн

Приймаючи рішення про покупку нерухомості в кредит, потенційний позичальник повинен попередньо розрахувати щомісячний платіж по іпотеці, щоб розуміти рівень довготривалості кредитного навантаження. Розмір виплат не повинен перевищувати певну частку від щомісячних доходів потенційного позичальника, найчастіше – не більше 50%. Знаючи можливий рівень платежів, потенційний позичальник може самостійно розрахувати максимальний розмір іпотеки, термін кредитування і переплату. Для розрахунку параметрів іпотеки використовується спеціальний калькулятор, доступний для всіх.

Кредитний іпотечний калькулятор – це програма, яка містить в собі набір математичних формул і використовувана для визначення істотних параметрів кредиту. Розрахунок платежів по іпотеці – найважливіша функція іпотечного калькулятора. Крім платежу, програма дозволяє розрахувати суму іпотеки, термін, переплату і інші ключові умови.

На вартість іпотеки, яка розраховується на калькуляторі, впливають процентна ставка по кредиту, можливі комісії та плати, розмір початкового внеску, доступний для позичальника. Для більш точного розрахунку іпотечного калькулятора доцільно дізнатися розмір процентної ставки, інформацію про наявність комісій за відповідною кредитною програмою.

Калькулятор, який розраховує іпотеку, легко знайти в Інтернеті.

Зручно використовувати калькулятор іпотеки, розміщений на сайтах багатьох банків. Найчастіше такі сервіси враховують категорію позичальника, бажання підключити програму страхування або відмовитися від неї, тип житла, що купується, відповідну кредитну програму. Таким чином, калькулятори іпотечного кредиту на сайтах банків дозволяють дізнатися індивідуальну відсоткову ставку, розрахувати виплати по іпотеці і інші умови кредиту, актуальні для конкретного позичальника.

Втім, розрахувати іпотеку допоможуть онлайн-калькулятори, розміщені на спеціалізованих інтернет-порталах. Такі іпотечні калькулятори розраховують параметри кредиту по заданих користувачем умовах. Іпотечний калькулятор онлайн – відмінна можливість попередньо розрахувати розмір іпотеки, суму переплати, не відвідуючи банк.

Необхідно пам’ятати, що розрахунок іпотеки, отриманий на кредитному калькуляторі, який розташований на сторонніх сайтах, не є остаточним.

Також розрахувати іпотеку можна безпосередньо в банку. Менеджер дасть професійну консультацію і розрахує іпотеку на бажану квартиру або іншу нерухомість.

Таким чином, бажаючі придбати житло можуть попередньо оцінити свої сили і можливості, використовуючи калькулятор іпотеки.

Перш ніж взяти іпотеку на квартиру, потенційні позичальники повинні знати розмір щомісячних витрат. Професійні співробітники банків або агентств нерухомості розраховують розмір суми кредиту по щомісячному доході клієнта, який ділиться, як правило, на 2. Таким чином, виходить максимальна сума щомісячних ануїтетних платежів. При розрахунку диференційованого платежу схема трохи інша: при розподілі на 2 виходить сума, що підлягає погашенню в початковий період кредитування. Розмір платежу при диференційованому графіку поступово знижується і стає все менше половини щомісячного доходу, таким чином, вільні грошові кошти можна відправляти на дострокове погашення. Зараз згідно із законодавством всі кредити оформляються з достроковим погашенням без обмежень і комісій.

Потенційні позичальники можуть, використовуючи універсальний калькулятор CityCredits.com.ua, зрозуміти, скільки дадуть їм грошей в іпотеку. Сервіс дозволяє розрахувати суму платежу по зарплаті, використовуючи вищеописану методику обчислення. Також за допомогою пошуку CityCredits.com.ua можна підібрати кредит на необхідну суму, з конкретним першим внеском. У 2019 році на іпотечному ринку представлено досить пропозицій без початкового внеску.

5/5 - (7 votes)