Депозитний калькулятор (Калькулятор вкладів)Deposit

Amount of deposit
.грн
Interest rate
%
Term of deposit
month
Monthly interest
  • reinvested
  • removed
Total
.грн
Profit
.грн

 

Калькулятор вкладів (депозитів) призначений для розрахунку відсотків і підсумкової суми вкладу по закінченню його терміну. Передбачена можливість поповнення вкладу та нарахування відсотків з різною періодичністю. Цей вид фінансового калькулятора розрахує відсотки і становитиме таблицю зростання Ваших заощаджень.

Калькулятори вкладів у банках

Ви можете самостійно переконатися, як швидко зростає сума вкладу, якщо використовується система складних відсотків (щомісячна капіталізація або нарахування відсотків на відсоток). Наприклад, при ставці 5% річних початкова сума подвоюється через 14 років. При простому відсотку ця подія відбулася б тільки через 20 років. При ставці в 10% подвоєння відбувається через 7 років. Тому, якщо є вибір, то потрібно вибирати вклади, на які нараховуються відсотки якомога частіше. І щоб нараховані відсотки брали участь в розрахунку нових відсотків.

Калькулятор вкладів

За допомогою калькулятора вкладів Ви можете визначити, яку суму становитимуть нараховані щомісячні відсотки в залежності від ставки і початкової суми. Наприклад, якщо Ви хочете отримувати щомісячний дохід від вкладу в розмірі 30 тис. гривень, а поточна процентна ставка дорівнює 5% річних, то розмір внеску має становити трохи більше 7 млн ​​грн.

Якщо Ви розміщуєте гроші на депозити на короткий термін (до року), наприклад, щоб накопичити на якусь велику покупку, то процентна ставка відіграє меншу роль, тому що за такий невеликий термін відсотки в будь-якому разі не складуть великої суми. А на перший план виходить зручність обраного банку – близькість до офісу, відсутність черг і можливість швидко зняти або поповнити рахунок.

5/5 - (2 votes)